
Bachelor i internasjonal hotellledelse
Málaga, Spania
VARIGHET
3 Years
SPRÅK
Spansk
TEMPO
Fulltid
SØKNADSFRIST
Frist for å be om søknad
TIDLIGSTE STARTDATO
Be om tidligste startdato
STUDIEAVGIFT
EUR 7 910 / per year
STUDIEFORMAT
På universitetsområdet
Introduksjon
International Hotel Management- programmet er rettet mot kandidater som har bestått Baccalaureate-studiene og har som mål å trene fremtidige fagpersoner i operasjonsledelse for enhver hotellavdeling.
Varigheten av studiet er 3 år, og det er kombinert med 6 måneder per år praksisplasser på hotell med tre til fem stjerner både i Spania og i verden.
De tilegner seg på denne måten erfaringer relatert til virkeligheten i deres fremtidige yrke, utvikler ferdigheter for teamarbeid og opplever miljøet de er rettet mot.
Tittel: Vatel sertifisert av den franske stat.
Study varighet: 3 år
Karriere: Utfør operative lederstillinger i et hotell avdeling.

praksis
I gjennomsnitt 6 måneder per år, i 3 til 5-stjerners hotell valgt av Vatel. Praksisene er strukturert som følger:
- 1. studieår - Overnatting og mottak på hotell i Spania.
- 2. studieår - Stue og kjøkken fortrinnsvis på hotell utenfor Spania
- Tredje studieår - Administrasjonsavdelingen på et hotell hvor som helst i verden.
Fritidsaktiviteter
På Vatel Málaga anser vi det som sentralt at læreplanen inkluderer aspekter utover det akademiske livet, slik at hvert program forsterkes med fritidsaktiviteter, som vil utvide fagkunnskapene og forbedre lederegenskaper, strategisk kapasitet og entreprenørånd fra vår studenter.
Både i skolens egne fasiliteter, så vel som i de profesjonelle besøkene vi gjør, lærer elevene nøklene til vinproduksjon og smaking, i tillegg til de forskjellige oppfatningene som finnes blant de flere druesortene.
I denne gastronomiske reisen er en grunnleggende søyle gourmetproduktet. I Vatel Málaga bringer vi studentene hemmeligheter om middelhavsmat, slik at de kan svare på behovene til hver eneste av deres fremtidige kunder i et hotellanlegg. Det er grunnen til at vi på skolen lager smaksprøver av iberisk skinke, olivenolje, brød eller ost, produkter som ved forberedelse og markedsføring kan nå høye nivåer av raffinement og nå kategorien gourmet.
I tillegg arrangeres guidede turer til vingårder og bryggerier, markeder, spesialiserte konferanser i sektoren, reisebyråer eller kommunikasjon, blant andre, i løpet av den profesjonelle uken som skolen selv arrangerer.
Med forsterkende aktiviteter som disse tilegner studentene teknisk kunnskap om sektoren og åpner dermed et bredt spekter av profesjonelle muligheter for deres fremtid.
Klassespråk
Program på spansk (ikke-spansktalende studenter må ha nivå C1 i spansk).
Program på engelsk (ikke-innfødte studenter må ha nivå C1 i engelsk).
Galleri
Ideelle studenter
Vatel-studenten er:• Omgjengelig• Ansvarlig• Internasjonalt• Kall til tjeneste• Dynamisk• Proaktiv• Flerkulturell• Engasjert
Rangeringer
VATEL, TILDELT AV PROFESJONENE SOM DEN BESTE HOTELLSKOLENBlant mer enn 42 kandidater har Vatel Group og alle campusene rundt om i verden blitt tildelt som "Beste hotellskole" av en internasjonal jury av fagfolk i sektoren under Worldwide Hospitality Awards-seremonien.
En global anerkjennelse uttrykt av rekrutterere, over hele verden, til nyutdannede ved Vatel-skoler.
Program undervisningsavgift
Karrieremuligheter
Jobber til noen av våre nyutdannede
- Front Office Manager assistent
- Restaurantsjef
- Assisterende husholdningssjef
- Salgssjef
- Revenue manager
- Romsjef
- Personalsjef
- Markedsdirektør
- Arrangør
- Gjesterelasjoner
- forretningsutvikling
97 % av nyutdannede kommer ut på arbeidsmarkedet 6 måneder etter fullførte studier. Nasjonal og internasjonal arbeidsinnsetting.